Już od 27 lat na rynku usług detektywistycznych!

Bezpieczny samochód


Wykrywanie lokalizatorów GPS i podsłuchów w pojazdach.
Masz wrażenie, że ktoś doskonale wie gdzie w danym momencie się znajdujesz, zna każdy Twój ruch oraz plan dnia? Zna treści twoich rozmów i posiada wiele informacji na Twój temat, których posiadać nie powinien?  

 

Na rynku istnieje obecnie wiele  lokalizatorów GPS, które oprócz funkcji lokalizacji miejsca posiadają również funkcję podsłuchu. Nadajniki takie można kupić za niską cenę co spowodowało, że w ostatnim czasie zauważyliśmy znaczny wzrost takich urządzeń w samochodach.
Aby skutecznie wykryć taki lokalizator  GPS potrzebna jest wiedza o specyfice działania takiego urządzenia oraz odpowiedni sprzęt do jego wykrywania. Takie urządzenie często nie działa cały czas, a jedynie kiedy pojazd jest w ruchu. Tym bardziej trudno go wykryć. Bardzo często lokalizatory GPS są bezpośrednio podłączane pod źródło zasilania np. akumulator. Działają one w podobny sposób jak telefony komórkowe (na falach radiowych) przez co są możliwe do wykrycia tylko w momencie logowania się do systemu.
Nasza firma posiada odpowiednie doświadczenie, wiedzę, sprzęt, aby ekspresowo i tanio wykryć lokalizator GPS w samochodzie. Wykryjemy również podsłuch, który może znajdować się w twoim pojeździe. Świadczy o tym fakt, że firma RO-MAN  polecana jest przez zadowolonych klientów, którzy skorzystali już z naszych usług


Strona Prywatnego Detektywa Leszka Sucheckiego
Kontakt z nami:
  • Biuro Detektywistyczne:
  • RO-MAN Sp. Z O.O.
    ul. Moniuszki 19,
    31-523 Kraków
    NIP: 676-005-66-99

Przyjedź do nas:
© 2018 Leszek Suchecki.