Już od 27 lat na rynku usług detektywistycznych!

Bezpieczny telefon


Czy masz szpiega lub podsłuch w telefonie? Masz blokadę w telefonie, którą chcesz usunąć? – Ekspertyzy telefonów komórkowych szybko i profesjonalnie.

W sprawie usługi proszę dzwonić, tel: 604222888 lub dostarczyć urządzenie osobiście albo przesyłką do naszej firmy pod adresem: ul. Moniuszki 19, Kraków (domofon nr 2).

 

Nie pozwól zniszczyć swojego telefonu działaniami nieprofesjonalnymi.

UWAGA! Amatorskie próby poszukiwania aplikacji szpiegujących w telefonach mogą nie być metodami właściwymi.  Można nabrać fałszywego poczucia bezpieczeństwa, że telefon jest wolny od złośliwego oprogramowania, podczas gdy profesjonalna aplikacja podsłuchowa jest niewidoczna dla badającego telefon. My zbadamy to skutecznie.  Posługując się różnymi metodami pomiarowymi i profesjonalnym sprzętem odnajdziemy najbardziej zaawansowane technologicznie szkodliwe aplikacje. 

 

 W telefonach funkcjonują najczęściej dwa rodzaje zagrożeń:

  • aplikacje podsłuchujące – umożliwiające nie tylko podsłuch online, również odczytywanie przesyłanych i odbieranych SMS-ów, MMS-ów oraz danych o pozycji,
  • wirusy działające samodzielnie lub „doklejane” do plików legalnych aplikacji umożliwiające wyłudzanie danych z telefonu.
W pierwszym przypadku użytkownik nielegalnej aplikacji podsłuchującej ma przede wszystkim możliwość podsłuchiwania rozmów telefonicznych i w razie braku komunikacji telefonicznej – dźwięków z otoczenia. Nielegalna aplikacja przesyła też całą komunikację SMS i MMS.
W drugim przypadku mamy do czynienia albo z klasycznymi trojanami, albo z wirusami, które wyłudzają z telefonu dane: o użytkowniku, jego kontaktach, hasła, numery kart kredytowych lub płatniczych itp.
Najprostszym wyjściem jest stosowanie oprogramowania antywirusowego, ale spowalnia ono pracę systemu operacyjnego i zmusza użytkownika do różnych akcji kontrolnych. Poza tym nie zawsze jest w stanie wykryć wszystkie szkodliwe zmiany w oprogramowaniu.
Ekspertyza telefonu komórkowego pozwala na gruntowne sprawdzenie, czy telefon jest wolny od takich zagrożeń. Ekspertyza taka definiuje rodzaj zagrożenia, odnajduje szkodliwe oprogramowanie lub wskazuje zainfekowane wirusami aplikacje, dając jednocześnie identyfikację każdego zagrożenia.

 


Strona Prywatnego Detektywa Leszka Sucheckiego
Kontakt z nami:
  • Biuro Detektywistyczne:
  • RO-MAN Sp. Z O.O.
    ul. Moniuszki 19,
    31-523 Kraków
    NIP: 676-005-66-99

Przyjedź do nas:
© 2018 Leszek Suchecki.