Już od 27 lat na rynku usług detektywistycznych!

Wykrywanie podsłuchów Kraków


Usługa wykrywania podsłuchów ma za zadanie wykrywanie potencjalnego zagrożenia, jakie stwarzają urządzenia takie jak pluskwy lub inne bardziej zaawansowane elementy wyposażenia, które zostały stworzone i działają zgodnie z innowacyjnymi technologiami cyfrowymi.

 

Wykrywanie różnych rodzajów podsłuchu przy pomocy elektronicznych wskaźników poziomu emisji umożliwia wykrycie różnicy poziomu tła elektromagnetycznego, jednak nie można mieć 100% pewności, że w każdym przypadku taka różnica powstała za sprawą urządzenia podsłuchującego i szpiegującego. Dzięki specjalnym skanerom można wykrywać emisję analogową nadajników działających w wąskim paśmie. Jednak w celu określenia ich dokładnego położenia należy stosować specjalne lokalizatory, które działają w szerokim paśmie. Urządzenia takie są bardzo proste w budowie i obsłudze, a mimo to mogą doskonale służyć jako wykrywacze niechcianych urządzeń podsłuchowych. W przypadku emisji cyfrowej urządzenia takie okazują się bezużyteczne, a wykrywanie podsłuchu jest już bardziej skomplikowanym procesem. Jeśli mamy do czynienia z takim podsłuchem, to konieczne będzie używanie specjalistycznych urządzeń, które są w stanie odnaleźć i zlokalizować źródła emisji cyfrowej. Problemem jest również poszukiwanie nadajników działających w sieci elektrycznej, które są dodatkowo zakodowane. W dzisiejszych czasach stosowane są bardzo nowoczesne urządzenia szpiegowskie, które mogą działać wykorzystując technologię GSM. Wykrycie takiego rodzaju podsłuchu wymaga stosowania bardzo profesjonalnych i zaawansowanych urządzeń, które są w stanie określić czy mamy do czynienia z emisją 2G, 3G lub 4G. Na podstawie powyższych informacji można stwierdzić, że profesjonalne wykrywanie podsłuchu polega na wykrywaniu urządzeń, które nie działają w trybie analogowym i są niemożliwe do wykrycia przy pomocy najprostszych urządzeń. Nasza firma dysponuje profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu możliwe jest wykrywanie wspomnianych wyżej urządzeń podsłuchujących nowej generacji.

 

Poszukiwanie w trybie aktywnym polega na wyszukiwaniu aktywnych urządzeń odpowiadających za podsłuch na liniach energetycznych, telefonicznych, itp. Wykrywane są również urządzenia umieszczone w pomieszczeniach, działające w oparciu o radiowe przekazywanie informacji. Zajmujemy się również skanowaniem pasm radiowych w poszukiwaniu zdalnych systemów odpowiedzialnych za podsłuch oraz urządzeń działających czasowo. Aktywne wykrywanie podsłuchu zwykle obejmuje sprawdzanie emisji radiowych, linii energetycznych, telefonicznych i domofonowych. Dzięki naszym urządzeniom wykrywamy fale podczerwieni, które mogą wskazywać na obecność systemów podsłuchowych.

 

Pasywne wykrywanie systemów podsłuchowych

 

Jeśli chodzi o wykrywanie pasywne, to polega ono na poszukiwaniu urządzeń, które nie są już aktywne z różnych powodów (są wyłączone, ich baterie się wyczerpały, itp). Sprzętu tego typu poszukujemy w ścianach, na sufitach, w podłodze oraz różnych elementach wyposażenia danego pomieszczenia takich jak na przykład meble. Z pomieszczeń usuwane są wszelkie urządzenia elektroniczne mogące zakłócać pracę urządzeń wykrywających. Następnie rozpoczyna się proces poszukiwania mikrofonów, kamer, dyktafonów i innych elementów o podobnym charakterze.

 

Dzięki naszym wykrywaczom jesteśmy w stanie znaleźć nawet bardzo małe urządzenia tego typu, które są dobrze zamaskowane. Cena usług zależy od rodzaju i zakresu prowadzonych poszukiwań. Nasi specjaliści oferują wysoką jakość usług.


Strona Prywatnego Detektywa Leszka Sucheckiego
Kontakt z nami:
  • Biuro Detektywistyczne:
  • RO-MAN Sp. Z O.O.
    ul. Moniuszki 19,
    31-523 Kraków
    NIP: 676-005-66-99

Przyjedź do nas:
© 2018 Leszek Suchecki.